הדברת חרקים

הדברת חרקים מקצועית

הקיץ מתקרב והחרקים מתחילים להרים את ראשם? זה הזמן להזעיק את המקצוענים של הדברות מוקד ארצי.

הקפידו להיעזר אך ורק בשירותיהם של מדבירי חרקים מוסמכים בעלי הרישיונות הנדרשים כחוק. לחברתנו הניסיון המקצועי והידע הנדרש כדי לאפשר פתרונות הדברה אשר מביאים לתוצאות מידיות, וכל זאת תוך שמירה קפדנית על בריאות הדיירים ובעלי החיים.

מדוע חשוב לבחור בהדברת חרקים מקצועית בלבד:

 • חומרים ירוקים - כל חברת הדברת חרקים מקצועית שמבקשת להעניק ללקוחותיה את השירות האיכותי ביותר, עשתה את המעבר לשימוש בחומרי הדברה ירוקים בלבד. חומרים אלו מגינים על הסביבה, ויתרה מזאת הם מאפשרים לנו להיות סמוכים ובטוחים כי אנו שומרים על בריאותם של הדיירים.
  חומרי הדברה שאינם ירוקים עלולים להוביל לתופעות דוגמת תגובות אלרגיות, צריבות בעור, גרד בעיניים ולעתים אף למצבים מסכני חיים.
 • אסטרטגיית הדברה נכונה - היעזרות בחברת הדברת חרקים מקצועית, יאפשר לכם ליהנות מתוצאות מידיות והרמטיות. במקרה ובו נפספס ולו פינה אחת אשר מהווה קרקע פורייה לחרקים, והרי לכם שהתופעה תחזור על עצמה בתוך מספר שבועות ואף בתוך מספר ימים בלבד..
 • אחריות מלאה - הדברת חרקים היא מוצר לכל דבר ועניין. רק חברת הדברה מקצועית מספקת תעודת אחריות על המוצר שהיא מספקת. הבעיה שבה לאחר פרק זמן קצר המצוין בתעודת האחריות? אנו נשוב ונבצע את עבודתנו. אצלנו אין לקוחות לא מרוצים.

אילו סוגי חרקים אנו מדבירים?

למעשה, אין כל סוג של חרק שאיננו 'זוכה' לפעולת הדברה מקצועית מטעמנו.

אם ננסה למנות את החרקים הפופולריים ביותר אשר מובילים לא אחת לצורך מידי בפעולת הדברה מקיפה הרי שאלו: זבובים ובעיקר במקומות בהם נדרשת הקפדה יתרה דוגמת מסעדות, חדרי אוכל במתקנים צבאיים, בתי מלון או בתי חולים. נמלים ובעיקר באזורים דוגמת בתי קרקע בהם ההיתכנות לבעיית נמלים הולכת וגדלה, יתושים באזורים הנמצאים בקרבת גינות, פארקים ומקורות מים ומקקים אשר מהווים בעיה כוללת המורגשת בכל הארץ.

לא מספיק שנרסס את החרקים?

ריסוס החרקים באמצעות חומרים רעילים כאלו ואחרים בהחלט יכול לסייע, אך מדובר בפתרון נקודתי ולא רוחבי.

חשוב להבין שחרק אחד שהצלחנו לקטול, עלול להעיד על כך שקיימים אזורי מחייה שלמים ובהם החרקים מתרבים ומטילים ביצים. אז אולי הצלחנו למגר את התופעה באופן חד-פעמי, ובפועל ישנן עוד מאות ואלפי ביצים הממתינות לבקוע.

בנוסף לכך, אם ננסה להתייחס לתופעה נקודתית הרבה יותר, הרי שפשפשים משתכנים בתוך הבדים והריפודים של כורסאות ומיטות. כמעט ולא ניתן למגר את התופעה ללא שימוש בחומרים מיוחדים דוגמת ריסוס בקיטור ושימוש בחומרי הדברה מיוחדים שיקטלו את סביבת המגורים של הפשפשים.

צרו איתנו קשר

מחפשים חברת הדברת חרקים מקצועית? המדבירים המקצועיים של הדברות מוקד ארצי ממתינים לשיחתכם.

לרשותנו כוח אדם מיומן ואיכותי בפריסה ארצית נרחבת.

הזמינו הדברה

זמינות 24/7 למקרי חירום

לקוחות ממליצים

רותי. פ
רותי. פ
קרא עוד
באמצע הקיץ, בחודשים החמים ביותר, פתאום הופיעו לנו אינספור נמלים בבית. חגיגה שלמה. כשהבנו שאי אפשר להשתלט על המצב לבד, הזעקנו מדביר שהגיע במהרה, העניק שירות מצוין ובמחיר מעולה. תודה רבה על השירות.
אורלי. ב
אורלי. ב
קרא עוד
יש לנו סטודיו קטן וחמים בקיבוץ. עורכים שם חוגים ולפעמים גם הצגות. ידענו מדי פעם מתקפת חרקים לאור העובדה שאנחנו מוקפים בצמחייה, אך נחשים? זה כבר סיפור אחר. תודה לצוות המסור שגם דאג להרגיע אותנו עד להגעתו המהירה.
יורם. '
יורם. '
קרא עוד
מדי שנה אני מזמין את הדברות מוקד ארצי לחיטוי והדברת בניין המשרדים שבבעלותי. מרוצה בכל שנה מחדש.
הקודם
הבא

שירותי החברה

 • הרחקת יונים
 • הדברת חרקים
 • הדברת מזיקים
 • לכידת נחשים
 • חילוץ בעלי חיים
 • פרעושים וקרציות