לכידת נחשים

לוכד נחשים

אנו לא רואים אותם, לא שומעים אותם, והם עלולים להיות ממש בקרבתנו ולחשוף אותנו בפני סכנה מידית.

בעוד שלכידת מכרסמים או הדברת חרקים היא פעולה שניתן להמתין מספר שעות (ולעתים ימים אם כי איננו ממליצים על כך בכלל), הרי שבמקרים בהם מתגלה נחש, חשוב להזעיק לוכד נחשים באופן מידי וללא דיחוי.

אמנם רבים מן הנחשים הם אינם ארסיים, אולם אסור לקחת כל הימור, וחשוב שאיש מקצוע יסלק את הנחש באופן מידי. די בכך שנחש ארסי ולו כזה הנחשב ל'פחות מסוכן' יכיש אדם בריא, כדי לגרום לסכנת חיים מידית ובתוך דקות ספורות.

לרשותנו צוות מקצועי בפריסה ארצית נרחבת ובזמינות מידית. אנו ערוכים לקריאות חירום ומספקים פתרון מידי לבעיה.

מה לעשות כשרואים נחש?

  • שמרו על מרחק - אל תנסו להיות גיבורים, אל תנסו לדאוג לבעיה בעצמכם. בני האדם הם לא כוחות אל מול נחשים שיכולים לפעול במהירות מפתיעה למדי. הקפידו לשמור על מרחק סביר של מספר מטרים ואם ניתן, הקפידו להימצא בסביבה מוגנת וסגורה.
  • שמרו על קשר עין - כמה שניתן, הקפידו לשמור על קשר עין עם הנחש כדי שתוכלו להנחות את אנשי המקצוע שלנו במדויק היכן הוא נמצא. אם אינכם יכולים לשמור על קשר עין עם הנחש, הקפידו להנחות את אנשי המקצוע שלנו על הכיוון הכללי שאליו הוא זחל.
  • צלמו את הנחש - אם אפשרי, נסו לצלם את הנחש כדי שנוכל להבין במדויק מול מה אנו מתמודדים. כל זאת מבלי לנסות ולהתקרב. גם אם לא הצלחתם להפיק תמונה איכותית, הרי שאין זה משנה. שמרו קודם כל על חייכם.

איך ניגשים לעבודה?

העבודה חייבת להתבצע במהירות ובזריזות. אנו נפעל כדי לאתר את הנחש דרך שיטות עבודה והיכרות עם מאפייניהם של הזוחלים.

טכניקות הלכידה נלמדות היטב ובקפידה על-ידי אנשי מקצוע המכשירים את הצוותים המקצועיים שלנו ועורכים להם השתלמויות קפדניות.

ללוכדי הנחשים שלנו הידע והיכולת לספק מענה מידי, תוך שהם מסוגלים לספק מענה של עזרה ראשונה במידת הנדרש.

הוכשתי! מה עלי לעשות?

אם הגעתם לאתרנו לאור מצב חירום ובו אתם או אדם המצוי יחד אתכם הוכש – ראשית כל הזעיקו שירותי הצלה. אם מתאפשר, צלמו את הנחש באופן בהול ומבלי להתקרב אליו, וזאת כדי שגורמי הרפואה ידעו במדויק באיזה ארס מדובר או האם הנשיכה היא מסוכנת או לא.

אל תנסו להקשיב לעצות 'סבתא' עתיקות יומין דוגמת מציצת הארס. פעולה זו איננה מסייעת. הקפידו או לקחת את האדם שהוכש לבית חולים בהקדם האפשרי, או להזעיק שירותי הצלה. מוטב להמעיט בתזוזה.

התייעצו עם גורמי רפואה טלפוניים לקבלת הנחיות נוספות.

לכידת נחשים - צרו עמנו קשר

מחפשים לוכד נחשים מוסמך שיספק לכם פתרון מידי לבעיה? צרו עמנו קשר טלפוני או השאירו לנו פניה ולוכד נחשים מוסמך כבר בדרך אליכם.

הזמינו הדברה

זמינות 24/7 למקרי חירום

לקוחות ממליצים

רותי. פ
רותי. פ
קרא עוד
באמצע הקיץ, בחודשים החמים ביותר, פתאום הופיעו לנו אינספור נמלים בבית. חגיגה שלמה. כשהבנו שאי אפשר להשתלט על המצב לבד, הזעקנו מדביר שהגיע במהרה, העניק שירות מצוין ובמחיר מעולה. תודה רבה על השירות.
אורלי. ב
אורלי. ב
קרא עוד
יש לנו סטודיו קטן וחמים בקיבוץ. עורכים שם חוגים ולפעמים גם הצגות. ידענו מדי פעם מתקפת חרקים לאור העובדה שאנחנו מוקפים בצמחייה, אך נחשים? זה כבר סיפור אחר. תודה לצוות המסור שגם דאג להרגיע אותנו עד להגעתו המהירה.
יורם. '
יורם. '
קרא עוד
מדי שנה אני מזמין את הדברות מוקד ארצי לחיטוי והדברת בניין המשרדים שבבעלותי. מרוצה בכל שנה מחדש.
הקודם
הבא

שירותי החברה

  • הרחקת יונים
  • הדברת חרקים
  • הדברת מזיקים
  • לכידת נחשים
  • חילוץ בעלי חיים
  • פרעושים וקרציות